Álláslehetőségek cégünknél

A Mocca Team Kft. folyamatosan keresi az új munkatársakat a dinamikusan fejlődő vállalkozás bővítéséhez. Talán éppen Önre várnak aktuális állásajánlataink!

Amennyiben érdekli az alábbi nyitott pozíciók valamelyike, adja le jelentkezését az oldal alján található jelentkezési űrlapunkon, fényképes önéletrajzával és motivációs levelével együtt!

Jelenleg az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat

Debreceni és budapesti töltő

Töltő munkatársat keresünk debreceni és budapesti vagy Pest megyei lakhelyű kolléga személyében.

Feladatok:

  • automaták töltése Kelet-Magyarországon, illetve Budapest és Pest megye területén
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció precíz elvégzése
  • automaták karbantartása, tisztítása
  • hibaelhárítások elvégzése

Amit nyújtunk:

  • folyamatos képzés
  • fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • munkavégzéshez mobiltelefon, céges gépjármű

Elvárások:

  • dinamikus, összeszedett, megbízható személyiség
  • határozott, nyitott személyiség
  • hatékony munkavégzés, szoros időbeosztás
  • precíz, alapos, önálló munkavégzés
  • nagy munkabírás, stressztűrő képesség
  • lakóhely: Debrecen, Budapest vagy Pest megye déli része
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelenthet:

  • műszaki gyakorlati tapasztalat